CYPER 0,5 EM 250 ml NN/24K náhradní náplň

Novinka

Postřikový insekticidní mikroemulzní vodný koncentrát proti hmyzu.

 
Obj. číslo:
7167
Dostupnost
skladem
 
Cena s DPH:
99 Kč
Cena bez DPH:
82 Kč
-+

CYPER 0,5 EM 250 ml NN/24K náhradní náplň

Postřikový insekticidní mikroemulzní vodný koncentrát proti hmyzu.

Parametry a vlastnosti

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Širokospektrální insekticid proti parazitující hmyzu (mravencům, švábům, štěnicím, komárům, mouchám, klíšťatům v oblasti komunálních služeb). Doporučuje se stříkat okrasné rostliny proti mšicím a příbytky domácích zvířat proti parazitům a jejich zarodí.

Rozsah a způsob použití: Přípravek je nehořlavý, bez zápachu, neznečišťuje a nezanechává skvrny na textilu, tapetách, stěnách. Je biologicky odbouratelný. Proti lezoucímu hmyzu postříkejte plochy výskytu a cestičky pohybu. Spáry vystříkejte hlavně při teplovodních rozvodech, stupačkách, v okolí WC. Proti létajícímu hmyzu postříkejte náletové plochy. Prostor uzavřete a o 10-15 min. vyvětrejte. Postřik opakujte po 48 hodinách. Přípravek se nesmí dostat do přímého styku s potravinami, pitnou vodou, dětskými hračkami!

Poslední zobrazené produkty

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.