Pelargonie převislá ´DECORA ROSA®´

Výprodej Zľava 26%

Oblíbená převislá pelargónie, kvetoucí jednoduchými růžovými květy.

 
Botanický název:
Pelargonium peltatum ´DECORA ROSA´
Kontejner:
K9x9 cm
Prodejná velikost:
10-15cm
Obj. číslo:
3705
Dostupnost
skladem
 
Ušetříte:
26% = 8 Kč
Cena s DPH:
39 Kč 29 Kč
Cena bez DPH:
33 Kč 24 Kč
-+

Pelargonie převislá ´DECORA ROSA®´

Oblíbená převislá pelargónie, kvetoucí jednoduchými růžovými květy.

Parametry a vlastnosti

Barva květurůžovo bíla
Doba kveteníIV- X
Stanovištěslunečné
Půdasubstrát pro pelargonie a balkonové rostliny

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: 'DECORA ROSA' svými jednoduchými převislými růžovými květy vytváří nádherné kvetoucí vodopády na vašich balkonech, terasách, altánech. Pelargónie patří mezi nejoblíbenější rostliny pěstované v květináčích. Mají kulaté nebo zoubkaté listy srdcovitého tvaru, různých odstínů zelené barvy.

Pěstování: Pelargónie pěstujeme na slunném místě, aby bohatě kvetly celé léto. Při výsadbě používáme substrát na balkónové rostliny. V případě, že rostliny vysazujeme na místo, kde jsou vystaveny i přirozeným srážkám, je dobré, pokud na dno květináče nasypeme tenkou vrstvu perlitu nebo keramzitu, abychom zabránili případnému promočení substrátu. Muškáty vyžadují pravidelnou, ale přiměřenou zálivku a hnojení minimálně jednou týdně hnojivem na balkónové rostliny. Jsou citlivé na přemokření substrátu, proto je poléváme, až když je substrát suchý. Odkvetlé květy odstraňujeme. Přezimují v chladné místnosti.

Foto

Poslední zobrazené produkty

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.