Pelargonie vzpřímená ´CARAMEL RED´

Výprodej Zľava 9%

Atraktivní odrůda s oranžovo červenými květy a hnědě zelenými listy.

 
Botanický název:
Pelargonium zonale
Kontejner:
K9x9 cm
Prodejná velikost:
10-15 cm
Obj. číslo:
8947
Dostupnost
skladem
 
Ušetříte:
9% = 3 Kč
Cena s DPH:
43 Kč 39 Kč
Cena bez DPH:
36 Kč 33 Kč
-+

Pelargonie vzpřímená ´CARAMEL RED´

Atraktivní odrůda s oranžovo červenými květy a hnědě zelenými listy.

Parametry a vlastnosti

Barva květuoranžově červená
Doba kveteníIV- X
Stanovištěsluneční
Půdasubstrát pro pelargónie a balkonové rostliny

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Pelargónie 'CARAMEL RED' zaujme netradičními hnědými listy se světle zeleným okrajem. Odrůda kvete atraktivními květinovými hlavami oranžovo červené barvy. Dobře se kombinuje s jinými letničkami v květinových koších. Listy i květy si své netradiční zbarvení zachovávají v průběhu celé sezóny.

Pěstování: Pelargónie pěstujeme na slunném místě, aby bohatě kvetly celé léto. Při výsadbě používáme substrát na balkónové rostliny. V případě, že rostliny vysazujeme na místo, kde jsou vystaveny i přirozeným srážkám, je dobré, pokud na dno květináče nasypeme tenkou vrstvu perlitu nebo keramzitu, abychom zabránili případnému promočení substrátu. Muškáty vyžadují pravidelnou, ale přiměřenou zálivku a hnojení minimálně jednou týdně hnojivem na balkónové rostliny. Jsou citlivé na přemokření substrátu, proto je poléváme, až když je substrát suchý. Odkvetlé květy odstraňujeme. Přezimují je v chladné místnosti.

Doplňkové zboží

Foto

Poslední zobrazené produkty

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.