Růže pnoucí ´AMERICAN PILLAR´ 40-60 cm, kont. 1,6 l, vyvázaná

Novinka

Nepřehlédnutelná pnoucí růže s jednoduchými květy růžové barvy s bílým středem.

 
Botanický název:
Rosa hybrida
Kontejner:
1,6 l
Prodejná velikost:
40-60 cm
Obj. číslo:
0319
Dostupnost
skladem
 
Cena s DPH:
279 Kč
Cena bez DPH:
243 Kč
-+

Růže pnoucí ´AMERICAN PILLAR´ 40-60 cm, kont. 1,6 l, vyvázaná

Nepřehlédnutelná pnoucí růže s jednoduchými květy růžové barvy s bílým středem.

Parametry a vlastnosti

Barva květurůžová s bílým středem
Doba kveteníVI.-IX
Stanovištěslunečné
Půdapropustná, humózní
Výška5-6 m
Intenzita růstustřední

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Pnoucí anglická růže 'American Pillar' má jednoduché, drobné, růžovočervené květy s bílým středem a žlutými tyčinkami. Na opoře rychle vytvoří bohatě kvetoucí dominantu zahrady či záhonu. Tento kultivar se vyznačuje mohutným růstem, vytváří rozložité převisy, jejichž výhony mohou dosahovat výšky až 6 m.

Pěstování: Pnoucí růže pro své bohaté kvetení vyžaduje slunné stanoviště, chráněné pro silným větrem. Vyžadují propustnou, hlinitou a výživnou půdu, kterou můžeme vylepšit organickým nebo minerálním hnojivem. Vysazujeme je v blízkosti opory, kterou může být stěna, konstrukce nebo pergola ve vzdálenosti přibližně 10 cm. Výhony sazenic přichytáváme úchytkami k opoře, dokud se nezačnou samovolně ovíjet okolo konstrukce. Abychom zajistili bohaté kvetení, dbáme na pravidelnou zálivku a pravidelný řez. Základem je jarní řez, který provádíme na začátku vegetačního období.

Foto

Poslední zobrazené produkty

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.