Růže pnoucí ´FLORENTINA®´ *** ADR, Kordes 2011, 30-40 cm, kont. 2 l

Novinka

Voňavá pnoucí růže s množstvím plných květů karmínově červené barvy.

 
Botanický název:
Rosa ´Florentina´
Kontejner:
2 l
Prodejná velikost:
30-40 cm
Obj. číslo:
2300
Dostupnost
skladem
 
Cena s DPH:
369 Kč
Cena bez DPH:
321 Kč
-+

Růže pnoucí ´FLORENTINA®´ *** ADR, Kordes 2011, 30-40 cm, kont. 2 l

Voňavá pnoucí růže s množstvím plných květů karmínově červené barvy.

Parametry a vlastnosti

Barva květučervená
Doba kveteníVI - IX
Stanovištěslunečné
Půdapropustná, humózní
Výška2,5 - 3 m
Šířka1 - 2 m
Intenzita růstustřední
Mrazuvzdornost-27°C

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Výjimečná růže 'Florentina' vyniká mimořádnou silou a energií, která se projevuje bujným růstem a dlouhým nepřetržitým kvetením. Od června přináší pohled na okouzlující plné květy intenzivní červené barvy se žlutými tyčinkami uprostřed voňavých lupenů. Květy mohou mít velikost až 9 cm. Tento kultivar byl vyšlechtěn v roce 2011. Roste do výšky až 3 m, proto ho vysazujeme v blízkosti altánků nebo pergoly, kde vytvoří příjemné voňavé zátiší během celého léta.

Pěstování: Pnoucí růže pro své bohaté kvetení vyžaduje slunné stanoviště, chráněné před silným větrem. Vyžadují propustnou, hlinitou a výživnou půdu, kterou můžeme vylepšit organickým nebo minerálním hnojivem. Vysazujeme je v blízkosti opory, kterou může být stěna, konstrukce nebo pergola ve vzdálenosti přibližně 10 cm. Výhony sazenic přichytáváme úchytkami k opoře, dokud se nezačnou samovolně ovíjet okolo konstrukce. Abychom zajistili bohaté kvetení, dbáme na pravidelnou zálivku a pravidelný řez.

Foto

Poslední zobrazené produkty

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.