Růže pnoucí ´JASMINA®´ ** ADR, Kordes 2005, 40-50 cm, kont. 2 l

Nádherná růžová romantická růže s plnými květy s výraznou vůní.

 
Botanický název:
Rosa ´Jasmina´
Kontejner:
2 l
Prodejná velikost:
40-50 cm
Obj. číslo:
4051
Dostupnost
skladem
 
Cena s DPH:
359 Kč
Cena bez DPH:
312 Kč
-+

Růže pnoucí ´JASMINA®´ ** ADR, Kordes 2005, 40-50 cm, kont. 2 l

Nádherná růžová romantická růže s plnými květy s výraznou vůní.

Parametry a vlastnosti

Barva květurůžová
Doba kveteníVI - IX
Stanovištěslunečné
Půdapropustná, humózní
Výška2,5 - 3 m
Šířka1 - 2 m
Intenzita růstustřední
Mrazuvzdornost-27°C

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Krásná pnoucí růže 'Jasmina' je kultivar s nostalgickými květy světle růžové barvy a výraznou vůní jablek. Květiny rostou ve shlucích na převislých stoncích a spolu s lesklými zdravými listy vytváří dokonalou harmonii. Dorůstá do výšky 3 m a šířky 1 m. Mrazuvzdorná je do -27 ° C. Vyšlechtěna byla v roce 2005.

Pěstování: Pnoucí růže pro své bohaté kvetení vyžaduje slunné stanoviště, chráněné před silným větrem. Vyžadují propustnou, hlinitou a výživnou půdu, kterou můžeme vylepšit organickým nebo minerálním hnojivem. Vysazujeme je v blízkosti opory, kterou může být stěna, konstrukce nebo pergola ve vzdálenosti přibližně 10 cm. Výhony sazenic přichytáváme úchytkami k opoře, dokud se nezačnou samovolně ovíjet okolo konstrukce. Abychom zajistili bohaté kvetení, dbáme na pravidelnou zálivku a pravidelný řez. Základem je jarní řez, který provádíme na začátku vegetačního období.

Doplňkové zboží

Foto

Poslední zobrazené produkty

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.