Růže pnoucí ´SUPER DOROTHY HELDORO´ 40-60 cm, kont. 1,6 l, vyvázaná

Anglická pnoucí růže s plnými jemně voňavými květy intenzivní růžové barvy.

 
Botanický název:
Rosa hybrida
Kontejner:
1,6 l
Prodejná velikost:
40-60 cm
Obj. číslo:
0301
Dostupnost
skladem
 
Cena s DPH:
259 Kč
Cena bez DPH:
225 Kč
-+

Růže pnoucí ´SUPER DOROTHY HELDORO´ 40-60 cm, kont. 1,6 l, vyvázaná

Anglická pnoucí růže s plnými jemně voňavými květy intenzivní růžové barvy.

Parametry a vlastnosti

Barva květurůžová
Doba kveteníVI.-X
Stanovištěslunečné
Půdapropustná, humózní
Výška3-4 m
Intenzita růstustřední

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Pnoucí anglická růže 'Super Dorothy Heldoro' je bohatě kvetoucí nenáročná odrůda s plnými intenzivně růžovými květy s průměrem 4 cm. Listy jsou malé, kožovité, mírně lesklé, světle zelené barvy. Má rozložitý mohutný růst, dosahuje výšky až 4 m, proto je vhodná na výsadbu v blízkosti pergoly či altánku.

Pěstování: Pnoucí růže pro své bohaté kvetení vyžaduje slunné stanoviště, chráněné pro silným větrem. Vyžadují propustnou, hlinitou a výživnou půdu, kterou můžeme vylepšit organickým nebo minerálním hnojivem. Vysazujeme je v blízkosti opory, kterou může být stěna, konstrukce nebo pergola ve vzdálenosti přibližně 10 cm. Výhony sazenic přichytáváme úchytkami k opoře, dokud se nezačnou samovolně ovíjet okolo konstrukce. Abychom zajistili bohaté kvetení, dbáme na pravidelnou zálivku a pravidelný řez. Základem je jarní řez, který provádíme na začátku vegetačního období.

Foto

Poslední zobrazené produkty

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.