Růže popínavá ´ROSANNA®´ * Kordes 2002, 40-50 cm, kont. 2 l

Romantická pnoucí růže lososové barvy s charakterem čajové růže.

 
Botanický název:
Ruža popínavá ´Rosanna´
Kontejner:
2 l
Prodejná velikost:
40-50 cm
Obj. číslo:
1287
Dostupnost
skladem
 
Cena s DPH:
385 Kč
Cena bez DPH:
335 Kč
-+

Růže popínavá ´ROSANNA®´ * Kordes 2002, 40-50 cm, kont. 2 l

Romantická pnoucí růže lososové barvy s charakterem čajové růže.

Parametry a vlastnosti

Barva květulososově růžová
Doba kveteníVI. - IX.
Stanovištěslunečné
Půdapropustná, humózní
Výška2-3 m
Intenzita růstustřední

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Růže 'Rosanna' je silná a krásná pnoucí odrůda, která dodá nejen krásu, ale i jemnou vůni do zahrad. Lesklé tmavě zelené listy poskytují pozoruhodné pozadí pro květiny. Výsadba je vhodná v blízkosti pergol, altánů. Vyšlechtěná byla v roce 2002.

Pěstování: Pnoucí růže pro své bohaté kvetení vyžaduje slunné stanoviště, chráněné pro silným větrem. Vyžadují propustnou, hlinitou a výživnou půdu, kterou můžeme vylepšit organickým nebo minerálním hnojivem. Vysazujeme je v blízkosti opory, kterou může být stěna, konstrukce nebo pergola ve vzdálenosti přibližně 10 cm. Výhony sazenic přichytáváme úchytkami k opoře, dokud se nezačnou samovolně ovíjet okolo konstrukce. Abychom zajistili bohaté kvetení, dbáme na pravidelnou zálivku a pravidelný řez. Základem je jarní řez, který provádíme na začátku vegetačního období.

Doplňkové zboží

Foto

Poslední zobrazené produkty

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.