Růže stromková ´CRYSLER IMPERIAL´ na kmínku 100 cm, zemní bal

Novinka

Exkluzivní stromková růže s extra voňavými nachovými květy.

 
Botanický název:
Rosa hybrida
Kontejner:
zemní bal
Prodejná velikost:
na kmínku 100cm
Obj. číslo:
3769
Dostupnost
skladem
 
Cena s DPH:
465 Kč
Cena bez DPH:
404 Kč
-+

Růže stromková ´CRYSLER IMPERIAL´ na kmínku 100 cm, zemní bal

Exkluzivní stromková růže s extra voňavými nachovými květy.

Parametry a vlastnosti

Barva květutmavě červená
Doba kveteníVI-VIII
Stanovištěslunečné
Půdavzdušná, propustná

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Exkluzivní stromková růže'CRYSLER IMPERIAL' zaujme svými velkými sametovými tmavě červenými květy. Růže úžasně vynikají na podkladě tmavě zelených lesklých listů a zároveň příjemně voní. Svou kulatou korunou a elegantním vzhledem ozvláštnit každou zahradu. Během období kvetení je velmi důležité odstraňovat odkvetlé květy, aby se zajistilo dlouhé a bohaté kvetení v příštím roce.

Pěstování: Vyžaduje slunné stanoviště a půdu bohatou na živiny a vápník. Pravidelným okopáváním zvýšíme podíl vzduchu v půdě, čímž výrazně podpoříme vitalitu a zdravotní stav rostliny. Na množství květů a délku kvetení má velký vliv pravidelný řez, který provádíme na začátku vegetačního období (konec března - začátek dubna). Je velmi důležité na podzim růži správně zazimovat. Místo štěpování zakrýváme do jutového pytle nebo speciální bílé netkané textilie. Kořeny růže přikrýváme nahrnutím půdy, pilinami nebo chvojím.

Foto

Poslední zobrazené produkty

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.