Růže velkokvětá keřová ´GOLDEN PARFUM´ **** 20-30 cm, zemní bal

Výjimečná nádherně vonící velkokvětá růže se sytě žlutými květy.

 
Botanický název:
Rosa hybrida
Kontejner:
zemní bal
Prodejná velikost:
20-30 cm
Obj. číslo:
4674
Dostupnost
skladem
 
Cena s DPH:
155 Kč
Cena bez DPH:
135 Kč
-+

Růže velkokvětá keřová ´GOLDEN PARFUM´ **** 20-30 cm, zemní bal

Výjimečná nádherně vonící velkokvětá růže se sytě žlutými květy.

Parametry a vlastnosti

Barva květužlutá
Doba kveteníVI-VIII
Stanovištěslunečné
Půdavzdušná, propustná

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Vzpřímeně rostoucí keřová růže 'Golden PARFUM' kvete se zářícími sytě žlutými, velkými květy. Řadí se mezi nejvoňavější odrůdy růží. Květy jsou nepřehlédnutelné i díky tmavě zeleným, lesklým, kožovitým listem. Vzpřímený, silný růst zajišťují ideální volbu pro pěstitele, který hledají růže vhodné k řezu.

Pěstování: Růže je ušlechtilá kvetoucí rostlina, která vyžaduje slunné stanoviště a půdu bohatou na živiny a vápník. Pravidelným okopáváním zvýšíme podíl vzduchu v půdě, čímž výrazně podpoříme vitalitu a zdravotní stav rostliny. Na množství květů a délku kvetení má velký vliv pravidelný řez. Základem je jarní řez, který provádíme na začátku vegetačního období (konec března - začátek dubna). Během období kvetení je velmi důležité odstraňovat odkvetlé květy, aby se zajistilo dlouhé a bohaté kvetení v příštím roce.

Foto

Poslední zobrazené produkty

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.