Rokohumín hnojivo ZELENINA 1 l

Novinka

Organo minerální kapalné hnojivo vyrobené z kreatinu s obsahem aminokyselin určené na všechny druhy zeleniny.

 
Prodejná velikost:
1 l
Obj. číslo:
0231
Dostupnost
skladem
 
Cena s DPH:
153 Kč
Cena bez DPH:
126 Kč
-+

Rokohumín hnojivo ZELENINA 1 l

Organo minerální kapalné hnojivo vyrobené z kreatinu s obsahem aminokyselin určené na všechny druhy zeleniny.

Parametry a vlastnosti

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Rokohumín Zelenina je organominerální hnojivo, které vyživuje rostlinu a podporuje její růst. Je určeno k hnojení všech druhů zeleniny jako např. paprika, okurky, kapusta, celer, květák, salát, dýně, mrkev, zelí, ředkvička, špenát, chřest, kedluben. Je vyrobeno z přírodních surovin (přírodní humát a rohovina). Rohovina má schopnost postupně uvolňovat dusík v půdě a rohovinou nelze rostlinu prohnojit.

Složení: Obsah spalitelných látek v sušině je minimálně 50%, obsah celkového dusíku v sušině je minimálně 14%, obsah celkového draslíku v sušině je minimálně 14%, obsah celkového fosforu v sušině je minimálně 9% a obsah huminových kyselin je minimálně 13%. Hnojivo navíc obsahuje vápník, hořčík, stopové prvky molybden, měď, bór, mangan, zinek.
Použití: Rokohumín se používá pro podporu zakořenění a dodání živin rostlině při výsadbě. Hnojením se dosáhne kvalitnější úroda a prodlužuje se doba vegetace. Před použitím obsah lahve dobře promícháme.

Poslední zobrazené produkty

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.