Růže mnohokvětá ´ARTHUR BELL´ *** 40-50 cm, kont. 2 l

Vzpřímená, odolná odrůda se zářivými zlato-žlutými květy s lahodnou vůní.

 
Botanický název:
Rosa hybrida
Kontejner:
2 l
Prodejná velikost:
40-50 cm
Obj. číslo:
6754
Dostupnost
skladem
 
Cena s DPH:
203 Kč
Cena bez DPH:
177 Kč
-+

Růže mnohokvětá ´ARTHUR BELL´ *** 40-50 cm, kont. 2 l

Vzpřímená, odolná odrůda se zářivými zlato-žlutými květy s lahodnou vůní.

Parametry a vlastnosti

Barva květusytě žlutá
Doba kveteníVI - X
Stanovištěslunečné
Půdapropustná, humózní
Výška70-90 cm
Intenzita růstustřední

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Vzpřímená, odolná odrůda 'ARTHUR BELL' kvete od června do prvních mrazů zářivými zlato-žlutými květy. Svou krásu květů umocňuje lahodná vůně. Žluté zhluky květů vyniknou nad tmavě zelenými, lesklými listy s dobrou odolností vůči chorobám. Tato odolná růže je vhodná pro pěstování ve smíšených záhonech, jakož i na výsadbu živého plotu. Lahodné voňavé dlouhotrvající květiny je také vhodné použít jako řezané květy. Vyšlechtěna byla v roce 1965.

Pěstování: Růže je ušlechtilá kvetoucí rostlina, která vyžaduje slunné stanoviště a půdu bohatou na živiny a vápník. Pravidelným okopáváním zvýšíme podíl vzduchu v půdě, čímž výrazně podpoříme vitalitu a zdravotní stav rostliny. Na množství květů a délku kvetení má velký vliv řez. Základem je jarní řez, který provádíme na začátku rašení. Během kvetení je velmi důležité odstraňovat odkvetlé květy.

Foto

Poslední zobrazené produkty

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.