Růže pnoucí ´LAGUNA®´ *** Kordes 2004, ADR, 40-50 cm, kont. 2 l

Okouzlující pnoucí růže sytě růžové barvy s netradiční vůní citronu a citronové trávy.

 
Botanický název:
Rosa hybrida ´Laguna´
Kontejner:
2 l
Prodejná velikost:
40-50 cm
Obj. číslo:
5568
Dostupnost
skladem
 
Cena s DPH:
369 Kč
Cena bez DPH:
321 Kč
-+

Růže pnoucí ´LAGUNA®´ *** Kordes 2004, ADR, 40-50 cm, kont. 2 l

Okouzlující pnoucí růže sytě růžové barvy s netradiční vůní citronu a citronové trávy.

Parametry a vlastnosti

Barva květusýtě růžová
Doba kveteníVI. - IX.
Stanovištěslunečné
Půdapropustná, humózní
Výška2,5 - 3 m
Intenzita růstustřední

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Růže se vyznačuje nostalgickým sytě růžovým květem o průměru 10 cm. Vyznačuje se zdravým, lesklým listem. Květy růže mají okouzlující vůni citrónu a citrónové trávy. Název Laguna naznačuje výborné využití lupenů ve vonných lázních. Růže je vhodná na výsadzbu ke pergolám a k opěrným stěnám. Vyšlechtěná byla v roce 2004.

Pěstování: Pnoucí růže pro své bohaté kvetení vyžaduje slunné stanoviště, chráněné před silným větrem. Vyžadují propustnou, hlinitou a výživnou půdu, kterou můžeme vylepšit organickým nebo minerálním hnojivem. Vysazujeme je v blízkosti opory, kterou může být stěna, konstrukce nebo pergola ve vzdálenosti přibližně 10 cm. Výhony sazenic přichytáváme úchytkami k opoře, dokud se nezačnou samovolně ovíjet okolo konstrukce. Abychom zajistili bohaté kvetení, dbáme na pravidelnou zálivku a pravidelný řez. Základem je jarní řez, který provádíme na začátku vegetačního období.

Foto

Poslední zobrazené produkty

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.