Růže pnoucí ´PAUL´S SCARLET CLIMBER´ * 20-30 cm, zemní bal

Okouzlující sytě červená růže vytvářející bohatě rozkvetlý vodopád.

 
Botanický název:
Rosa hybrida
Kontejner:
zemní bal
Prodejná velikost:
20-30 cm
Obj. číslo:
0900
Dostupnost
skladem
 
Cena s DPH:
179 Kč
Cena bez DPH:
156 Kč
-+

Růže pnoucí ´PAUL´S SCARLET CLIMBER´ * 20-30 cm, zemní bal

Okouzlující sytě červená růže vytvářející bohatě rozkvetlý vodopád.

Parametry a vlastnosti

Barva květusýtě červená
Doba kveteníVI - IX
Stanovištěslunečné
Půdapropustná, humózní
Výška3-4 m
Intenzita růsturychle rostoucí
Použitípergoly altánky, terasy, živý plot

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Pnoucí růže 'Paul's Scarlet Climber' kvete nepřetržitě od června do prvních mrazů se sytě červený snadno voňavými květy, které vytvářejí na opoře úžasnou dominantu. Listy jsou lesklé, tmavě zelené barvy. Odrůda je doporučená pro různé typy parků a zahrad v přírodním stylu.

Pěstování: Pnoucí růže pro své bohaté kvetení vyžaduje slunné stanoviště, chráněné pro silným větrem. Vyžadují propustnou, hlinitou a výživnou půdu, kterou můžeme vylepšit organickým nebo minerálním hnojivem. Vysazujeme je v blízkosti opory, kterou může být stěna, konstrukce nebo pergola ve vzdálenosti přibližně 10 cm. Výhony sazenic přichytává úchytkami k opoře, dokud se nezačnou samovolně ovíjet okolo konstrukce. Abychom zajistili bohaté kvetení, dbáme na pravidelnou zálivku a pravidelný řez. Základem je jarní řez, který provádíme na začátku vegetačního období.

Foto

Poslední zobrazené produkty

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.