Růže pnoucí ´SYMPATHIE®´ ** ADR, 40-50 cm, kont. 2 l

Klasický druh pnoucí růže s velkými sytě červenými květy, které bohatě kvetou během celého léta.

 
Kontejner:
2 l
Prodejná velikost:
40-50 cm
Obj. číslo:
1098
Dostupnost
skladem
 
Cena s DPH:
359 Kč
Cena bez DPH:
312 Kč
-+

Růže pnoucí ´SYMPATHIE®´ ** ADR, 40-50 cm, kont. 2 l

Klasický druh pnoucí růže s velkými sytě červenými květy, které bohatě kvetou během celého léta.

Parametry a vlastnosti

Barva květusytě červená
Doba kveteníVI - IX
Stanovištěslunečné
Půdapropustná, humózní
Výška3 - 4 m
Intenzita růsturychle rostoucí

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Růže pnoucí 'SYMPATHIE' patří mezi klasické druhy růží. Kvete velkými sytě červenými sametovými květy, které časem neblednou. Jejich elegantnost doplňují tmavě zelené listy, které jsou odolné vůči skvrnitosti a padlí. Dorůstá do výšky 3 m a do asi poloviční šířky. Vyšlechtěna byla v roce 1964.

Pěstování: Pnoucí růže pro své bohaté kvetení vyžaduje slunné stanoviště, chráněné před silným větrem. Vyžadují propustnou, hlinitou a výživnou půdu, kterou můžeme vylepšit organickým nebo minerálním hnojivem. Vysazujeme je v blízkosti opory, kterou může být stěna, konstrukce nebo pergola ve vzdálenosti přibližně 10 cm. Výhony sazenic přichytáváme úchytkami k opoře, dokud se nezačnou samovolně ovíjet okolo konstrukce. Abychom zajistili bohaté kvetení, dbáme na pravidelnou zálivku a pravidelný řez. Základem je jarní řez, který provádíme na začátku vegetačního období.

Foto

Poslední zobrazené produkty

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.