Semena - HVĚZDNICE BUKETT růžová

Novinka

Balení semen vysoké astry s plnými růžovými květy vhodné na záhon, i k řezu.

 
Botanický název:
Aster
Obj. číslo:
11238
Dostupnost
skladem
 
Cena s DPH:
49 Kč
Cena bez DPH:
43 Kč
-+

Semena - HVĚZDNICE BUKETT růžová

Balení semen vysoké astry s plnými růžovými květy vhodné na záhon, i k řezu.

Parametry a vlastnosti

Stanovištěsluneční
Půdahlinito-písčitá, výživná
Výška80 cm
Použitízáhon, květináč
Vzdálenost mezi rostlinami30 cm

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Hvézdnice je letnička, která původem pochází z Asie. Balení obsahuje semena hvězdnice s velkými plnými květy růžové barvy. Kvete od června až do listopadu. Tento kultivar roste do výšky přibližně 60 cm, květy jsou vhodné k řezu do kytic a květinových aranžmá. Mohou se pěstovat přímo v záhoně, ale i v květináči.

Pěstování: Semena hvězdnice vyséváme v termínu únor - březen ve skleníku, od dubna až do května do vnějších záhonů nebo do květináčů. Semena do půdy jemně zatlačíme a přihrneme zeminou. Odstraňujeme odkvetlé květy, abychom podpořili dlouhé kvetení. Hvězdnice vysazujeme každý rok na jiné stanovište, vyžaduje dostatek slunce a hlinito-písčitou půdu s dostatkem živin.

Hmotnost balení: cca. 0,7 g

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.