Semena - OKURKA SALÁTOVÁ ´MARKYZA´ F1

Novinka

Časná polní salátovka s vyrovnanými plody bez hořké příchuti.

 
Botanický název:
Cucumis sativus
Obj. číslo:
11363
Dostupnost
skladem
 
Cena s DPH:
79 Kč
Cena bez DPH:
69 Kč
-+

Semena - OKURKA SALÁTOVÁ ´MARKYZA´ F1

Časná polní salátovka s vyrovnanými plody bez hořké příchuti.

Parametry a vlastnosti

Stanovištěsluneční
Půdahlinito-písčitá, propustná
Intenzita růstustředne rychle
Použitísaláty

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Okurka salátová 'MARKYZA' je raná polní salátovka s vyrovnanými plody. Válcovité plody jsou tmavozelené barvy s délkou 18 - 22 cm a výrazně neblednou ani na spodní straně. Odrůda je tolerantní k plísni okurkové a k padlí. Je geneticky nehořké.

Pěstování: Semena okurek sázíme v březnu až v červnu v interiéru / při teplotě 22-25 ° C / do truhlíků nebo menších květináčů. Do nádob o průměru nejméně 12 cm přesadíme po čtyřech až pěti týdnech. Do zahrad a skleníků se rostlina vysazuje ve výši ± 25 cm od poloviny května. Vysazujeme je do půdy bohaté na živiny a na teplé, slunné stanoviště. Nesmíme zapomínat na dostatečnou závlahu. Odrůda je citlivá na chlad, proto je nevysievajte příliš brzy.Foto

Poslední zobrazené produkty

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.