Semena - ZELÍ JARNÍ 'UNIKAT' F1

Novinka

Raná odrůda zelí s pevnými hlávkami vhodná pro přímý konzum.

 
Botanický název:
Brassica oleracea convar. capitata var. rubra
Obj. číslo:
11310
Dostupnost
skladem
 
Cena s DPH:
49 Kč
Cena bez DPH:
43 Kč
-+

Semena - ZELÍ JARNÍ 'UNIKAT' F1

Raná odrůda zelí s pevnými hlávkami vhodná pro přímý konzum.

Parametry a vlastnosti

Stanovištěsluneční
Půdavýživní
Intenzita růstustředně rychle rostoucí
Použitípřímý konzum, mražení

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Zelí jarní'UNIKAT' je poloraná odrůda s kulatými a pevnými hlávkami. Má jemnou vnitřní strukturu s nízkým košťálem. Úrodu sklízíme postupně již od poloviny července. Hlávky jsou velmi odolné k praskání a dlouho vydrží na poli. Odrůda je vhodná pro přímý konzum. Zelené zelí obsahuje množství vitaminů a minerálních solí. V 100 g surové hmoty můžete najít vápník, vitamín C a železo.

Pěstování: V jarním období zasejeme semena do truhlíků. V květnu, po ukončení nejchladnějších dnů, přesadíme rostliny do zahrad. Zelí 'Roodkop' oblibě půdu bohatou na živiny, v hlavním růstu se doporučuje přihnojení. Při pěstování zelí se doporučuje, aby se nepěstovala na stejných stanovištích 3 až 4 roky.

Foto

Poslední zobrazené produkty

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.