Semeno - MRKEV ´NANTES 2´

Výprodej Zľava 49%

Raná až středně raná mrkev s lahodnou a šťavnatou dužinou.

 
Botanický název:
Daucus carota
Obj. číslo:
9144
Dostupnost
skladem
 
Ušetříte:
49% = 21 Kč
Cena s DPH:
49 Kč 25 Kč
Cena bez DPH:
43 Kč 22 Kč
-+

Semeno - MRKEV ´NANTES 2´

Raná až středně raná mrkev s lahodnou a šťavnatou dužinou.

Parametry a vlastnosti

Stanovištěsluneční
Půdapísčitě- hlinitá
Intenzita růsturychle rostoucí
Použitípříma spotřeba, kuchyň

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Mrkev "Nantes 5" je raná až středně raná odrůda, jejíž dužina je lahodná a šťavnatá. Chuť je sladká s vysokým obsahem karotenu. Díky menšímu růstu ji můžeme pěstovat na balkonech, terasách nebo v menších zahradách. Jarní sběry se využívají jako svazkové a podzimní lze použít na krátkodobé skladování. Využití najde v přímé konzumaci, na výrobu šťáv, salátů a polévek.

Pěstování: Mrkev nemá speciální požadavky na stanoviště, půdu však vyžaduje písčito-hlinitou s obsahem humusu. Nesnáší přihnojování chlévskou mrvou. Od března zaséváme do sleníka nebo na chráněné stanoviště. Od dubna až května po ukončení nejchladnějších dnů se mohou postupně sít přímo do zahrad. Semena zasievajte přibližně 2 cm od sebe, abyste se vyhnuli potřebě ředění.

Rozměry balení: 12.7x8.7x0.05 cm

Hmotnost balení: cca 6 g

Foto

Poslední zobrazené produkty

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.