Bambus / Fargesia scabrida ´ASIAN WONDER´ 40-50 cm, kont. 2,5 l
Bambus / Fargesia scabrida ´ASIAN WONDER´ 40-50 cm, kont. 2,5 l
Parametry a vlastnosti
| Botanický název | Fargesia scabrida ´Asian Wonder´ |
|---|---|
| Půda | vzdušní, propustná |
| Stanoviště | slunce, polostín |
| Použití | solitér, skupinová výsadba, živý plot, pěstování v nádobách |
| Intenzita růstu | rychle rostoucí |
| Dostupnost | skladem |
| Mrazuvzdornost | -22°C |
| Kontejner | 2,5 l |
| Prodejní velikost | 40-50 cm |
| Výška | 3 - 4 m |
Popis
Pěstování: Bambusy rodu Fargesia oblibujě polostinné a stinné místa s propustnou, vlhkou půdou. Pro správný růst potřebují dostatek vody. Využívají se kdekoliv v zahradě jako solitér nebo ve skupinové výsadbě jako živý plot. Můžeme je pěstovat i v květináči, tehdy však třeba dbát na dostatek vody.
Doporučujeme dokoupit
Recenzie Bambus / Fargesia scabrida ´ASIAN WONDER´ 40-50 cm, kont. 2,5 l
1 recenze uživatelů
1x
0x
0x
0x
0x
-
8.4.2026
Doporučuji do polostínu .Tímto bambusem se živý pandy.
Nádherně vybarvený a stalozelený.
Vadí mu přímé slunce.
