Hvozdík péřitý ´RUBIN´ kont. 0,5 l
Exkluzivní hvozdík do skalky s překrásnými voňavými červený květy.
Hvozdík péřitý ´RUBIN´ kont. 0,5 l
Exkluzivní hvozdík do skalky s překrásnými voňavými červený květy.
Parametry a vlastnosti
| Botanický název | Dianthus plumarius ´Rubin´ |
|---|---|
| Půda | humózní, propustná |
| Počet kůsu na m2 | 5 - 6 ks |
| Stanoviště | slunečné |
| Doba kvetení | V - VI |
| Barva květu | cyklámenová |
| Výška v květe | 15 - 20 cm |
| Výška v liste | 5 cm |
| Dostupnost | skladem |
| Kontejner | 0,5 l |
| Vzdálenost mezi rostlinami | 20 cm |
Popis
Charakteristika: Vytváří kompaktní modrozelený polštářek s množstvím voňavých červených květů.
Pěstování: Hvozdík vyžaduje sušší zahradní půdu a slunečné nebo polostinné stanoviště. Je tolerantní vůči přechodnému suchu a citlivý na přehnanou zálivku. Má půdopokryvné vlastnosti a v krátkém čase vytvoří bohatě kvetoucí červený koberec.
Pěstování: Hvozdík vyžaduje sušší zahradní půdu a slunečné nebo polostinné stanoviště. Je tolerantní vůči přechodnému suchu a citlivý na přehnanou zálivku. Má půdopokryvné vlastnosti a v krátkém čase vytvoří bohatě kvetoucí červený koberec.
Naposledy viděno
