- Úvod
- >>
- Půdokryvné rostliny, náhrada trávníku
- >>
- Trvalky
- >>
- Polostín
- >>
- Kakost hybridní ´KELLY ANNE´ kont. 0,5 l
Kakost hybridní ´KELLY ANNE´ kont. 0,5 l
Dlouho kvetoucí trvalka s růžovými květy, tmavou žilnatinou a kontrastním bílým středem.
Novinka
Kakost hybridní ´KELLY ANNE´ kont. 0,5 l
Dlouho kvetoucí trvalka s růžovými květy, tmavou žilnatinou a kontrastním bílým středem.
Parametry a vlastnosti
| Výška | 20 - 30 cm |
|---|---|
| Botanický název | Geranium hybridum ´Kelly Anne´ |
| Půda | mírně vlhká |
| Stanoviště | slunečné |
| Použití | trvalkové záhony, skalky |
| Doba kvetení | VI - IX |
| Barva květu | růžová |
| Dostupnost | skladem |
| Mrazuvzdornost | -26°C |
| Kontejner | 0,5 l |
| Prodejní velikost | 10-15 cm |
Popis
Charakteristika: Kakost ´KELLY ANNE´ je nízká půdopokryvná trvalka, která tvoří polštáře hluboce řezaných, tmavě zelených listů. Ty se na podzim zbarvují do úžasných odstínů ohnivé oranžové až červené. Kvete velmi dlouho, od pozdního jara až do prvních mrazů. Květy jsou velké (2,5 – 3 cm), světle růžové barvy s výraznou tmavou žilnatinou a střed květu je kontrastně bílý. Kakost je ideální pro podsadbu růží nebo vyplnění mezer.
Pěstování: Díky své nenáročné péči stačí, když ho vysadíme na slunném místě v čerstvém a dobré odvodnění substrátu. Pěstujeme ho na malých nebo velkých plochách a také jako dekoraci na terasách.
Pěstování: Díky své nenáročné péči stačí, když ho vysadíme na slunném místě v čerstvém a dobré odvodnění substrátu. Pěstujeme ho na malých nebo velkých plochách a také jako dekoraci na terasách.
Doporučujeme dokoupit
Naposledy viděno
