- Úvod
- >>
- Zeravy, jehličnany
- >>
- Kryptomérie japonská ´SEKKAN´ 110-120 cm, kont. 5 l
Kryptomérie japonská ´SEKKAN´ 110-120 cm, kont. 5 l
Kryptomérie japonská ´SEKKAN´ 110-120 cm, kont. 5 l
Parametry a vlastnosti
| Dostupnost | skladem |
|---|---|
| Kontejner | 5 l |
| Prodejní velikost | 110-120 cm |
| Šířka | 2 - 3 m |
| Výška | 3 - 5 m |
| Botanický název | Cryptomeria japonica ´Sekkan´ |
| Půda | vzdušní, propustná, mírne vlhká |
| Stanoviště | slunečné, polostín |
| Použití | solitér, skupinová výsadba, květináč |
| Intenzita růstu | pomalu rostoucí |
Popis
Pěstování: Kryptomérie má ráda slunce a polostín. Nejvhodnější je mírně vlhká půda, výživná, středně lehká. Je mrazuvzdorná do -27 °C. V zimě, pokud nemrzne a zem není zmrzlá, zalévejte.
Doporučujeme dokoupit
Recenzie Kryptomérie japonská ´SEKKAN´ 110-120 cm, kont. 5 l
1 recenze uživatelů
1x
0x
0x
0x
0x
-
20.4.2026
Hezký , zajímavý
Stromek jsem převzala v pořádku, dobře zabalený. Je ještě mladý , ale he zdravý , určitě bude do budoucna hezky.
