- Úvod
- >>
- BALKÓNOVÉ ROSTLINY, LETNIČKY
- >>
- Libora ´BUSHY YELLOW´, kont. 0,5 l
Libora ´BUSHY YELLOW´, kont. 0,5 l
Zářivá vzpřímeně rostoucí letnička s nepřehlédnutelnými žlutými květy.
Libora ´BUSHY YELLOW´, kont. 0,5 l
Zářivá vzpřímeně rostoucí letnička s nepřehlédnutelnými žlutými květy.
Parametry a vlastnosti
| Výška | 30-41 cm |
|---|---|
| Botanický název | Lantana |
| Půda | substrát pro balkónové rostliny |
| Stanoviště | slunečné |
| Doba kvetení | IV - IX |
| Barva květu | žlutá |
| Dostupnost | skladem |
| Kontejner | 0,5 l |
| Vzdálenost mezi rostlinami | 30 cm |
| Prodejní velikost | 15-20 cm |
| Šířka | 30-36 cm |
Popis
Charakteristika: Lantana je původem z Střední a Jižní Ameriky. Rostlina není náročná na pěstování, vysazujeme ji do nádob, truhlíků nebo přímo do záhonu na slunné stanoviště chráněné proti větru. Lantana ´Yellow´ je dlouho kvetoucí letnička, která zaujme oslnivým žlutými květy. Ty vytvářejí krásný ktontrast s tmavě zelenými listy, které mají zoubkovaný okraj.
Pěstování: Během vegetace potřebuje bohatou každodenní zálivku spolu s hnojivem na balkónové rostliny. Při výsadbě používáme substrát na balkónové rostliny. Abychom podpořili kvetení odstraňujeme odkvetlé květenství. Může se tvarovat do kmínku.
Pěstování: Během vegetace potřebuje bohatou každodenní zálivku spolu s hnojivem na balkónové rostliny. Při výsadbě používáme substrát na balkónové rostliny. Abychom podpořili kvetení odstraňujeme odkvetlé květenství. Může se tvarovat do kmínku.
Doporučujeme dokoupit
Naposledy viděno
