- Úvod
- >>
- Drobné ovoce
- >>
- Maliníky
- >>
- Beztrnné
- >>
- Maliník zakrslý beztrnný ´RUBY BEAUTY®´ 10-15 cm, kont. 0,5 l
Maliník zakrslý beztrnný ´RUBY BEAUTY®´ 10-15 cm, kont. 0,5 l
Nová zakrslá, stálerodiaca beztrnná odrůda vhodná k pěstování v květináči.
Maliník zakrslý beztrnný ´RUBY BEAUTY®´ 10-15 cm, kont. 0,5 l
Nová zakrslá, stálerodiaca beztrnná odrůda vhodná k pěstování v květináči.
Parametry a vlastnosti
| Barva květu | bíla |
|---|---|
| Dostupnost | skladem |
| Mrazuvzdornost | -29°C |
| Kontejner | 0,5 l |
| Prodejní velikost | 10-15 cm |
| Sběr plodů | VI - IX |
| Výška | 60 - 100 cm |
| Botanický název | Rubus idaeus ´Ruby Beauty´ |
| Půda | vzdušná, propustná |
| Stanoviště | slunečné |
| Doba kvetení | V - VII |
| Intenzita růstu | rychle rostoucí |
Popis
Charakteristika: Malina 'Ruby Beaty' je odrůda vyšlechtěná na Novém Zélandu. Tato odrůda je kompaktní, beztrnná, sama se zahušťuje a rodí po celý rok. Dorůstá do výšky 60 - 100 cm, je tedy vhodná pro pěstování v květináči na terase nebo na balkoně. Plody jsou růžovočervené, výborné, sladké chuti. Výrobce udává, že z jednoho dospělého keře je výnos až 1,5 kg.
Pěstování: Maliny oblibě slunce a polostín a humózní, vlhkou propustnou půdu. Stříháme jejich až po sklizni ovoce. Rostliny jsou dobře zakořeněné v květináčích, proto se mohou vysazovat během celého roku.
Pěstování: Maliny oblibě slunce a polostín a humózní, vlhkou propustnou půdu. Stříháme jejich až po sklizni ovoce. Rostliny jsou dobře zakořeněné v květináčích, proto se mohou vysazovat během celého roku.
Doporučujeme dokoupit
Naposledy viděno
