- Úvod
- >>
- Okrasné keře
- >>
- Pustoryl věncový ´LEMOINEI´ 50-60 cm, kont. 2,5 l
Pustoryl věncový ´LEMOINEI´ 50-60 cm, kont. 2,5 l
Nenáročný pajasmín s velkými sněhobílými květy a silnou jasmínovou vůní.
Pustoryl věncový ´LEMOINEI´ 50-60 cm, kont. 2,5 l
Nenáročný pajasmín s velkými sněhobílými květy a silnou jasmínovou vůní.
Parametry a vlastnosti
| Šířka | 1 - 1,5 m |
|---|---|
| Výška | 1,5 - 2 m |
| Půda | propustná |
| Stanoviště | sluneční, polostín |
| Doba kvetení | VI - VII |
| Barva květu | bílá |
| Dostupnost | skladem |
| Mrazuvzdornost | - 30 °C |
| Kontejner | 2,5 l |
| Prodejní velikost | 50-60 cm |
Popis
Charakteristika: Pustoryl ´LEMOINEI´ roste jako opadavý keř s obloukovitě převislými výhony. Sytě zelené kopinaté listy kontrastují s obzvlášť vonícími bílými květy. Miskovité květiny o průměru 2,5 cm zatraktivňuje žlutý střed. Nejkrásněji vynikne jako solitér, může se však použít i na výsadbu živého plotu nebo oddělujících stěn.
Pěstování: Pajasmín není náročný na půdu, vysazujeme ho do propustné zahradní půdy. Má ráda slunce a polostín. Je naprosto mrazuvzdorný. Výšku a šířku rostliny lze upravovat jarním nebo letním řezem po odkvětu.
Pěstování: Pajasmín není náročný na půdu, vysazujeme ho do propustné zahradní půdy. Má ráda slunce a polostín. Je naprosto mrazuvzdorný. Výšku a šířku rostliny lze upravovat jarním nebo letním řezem po odkvětu.
Doporučujeme dokoupit
Naposledy viděno
