Rmen barvířsky ´E.C.BUXTON´ kont. 0,5 l
Kompaktní, nenáročná trvalka s atraktivními krémově žlutými květy podobnými kopretinám.
Rmen barvířsky ´E.C.BUXTON´ kont. 0,5 l
Kompaktní, nenáročná trvalka s atraktivními krémově žlutými květy podobnými kopretinám.
Parametry a vlastnosti
| Dostupnost | skladem |
|---|---|
| Mrazuvzdornost | -40 °C |
| Kontejner | 0,5 l |
| Šířka | 50-70 cm |
| Výška | 50-70 cm |
| Botanický název | Anthemis hyb. ´E.C.Buxton´ |
| Půda | propustná |
| Stanoviště | sluneční |
| Použití | smíšené trvalkové záhony |
| Doba kvetení | VII - VIII |
| Intenzita růstu | středne rychle rostoucí |
| Barva květu | žlutá |
Popis
Charakteristika: Rmen ´E.C.BUXTON´ pochází z Evropy a Asie. Patří mezi středně vysoké trvalky s kompaktním růstem. Během léta kvete atraktivními krémově žlutými květy, které vzhledem připomínají kopretiny. Střed květin je výrazně žlutý. Rostlina roste kompaktně do výšky a šířky 50-70 cm.
Pěstování: Rmen patří mezi nenáročné trvalky, které mají rády slunné stanoviště, případně polostín. Pěstujeme ho v sušších propustných půdách. Tato trvalka je vysoce mrazuvzdorná až do -40 °C.
Pěstování: Rmen patří mezi nenáročné trvalky, které mají rády slunné stanoviště, případně polostín. Pěstujeme ho v sušších propustných půdách. Tato trvalka je vysoce mrazuvzdorná až do -40 °C.
Doporučujeme dokoupit
Naposledy viděno
