Růže mnohokvětá ´STEPHANIE BARONIN ZU GUTTENBERG´ ** Tantau, kont. 2 l
Fascinující mnohokvětá růže s nostalgickými krémově růžovými plnými květy.
Novinka
Růže mnohokvětá ´STEPHANIE BARONIN ZU GUTTENBERG´ ** Tantau, kont. 2 l
Fascinující mnohokvětá růže s nostalgickými krémově růžovými plnými květy.
Parametry a vlastnosti
| Barva květu | krémově růžová |
|---|---|
| Dostupnost | skladem |
| Mrazuvzdornost | -27°C |
| Kontejner | 2 l |
| Prodejní velikost | 15-20 cm |
| Výška | 50-80 cm |
| Botanický název | Rosa floribunda ´Stephanie Baronin zu Guttenberg´ |
| Půda | propustná, humózní |
| Stanoviště | slunečné |
| Doba kvetení | VI - XI |
| Intenzita růstu | střední |
Popis
Charakteristika: Růže ´STEPHANIE BARONIN ZU GUTTENBERG´ je nižší mnohokvětá růže, dorůstající do 50-80 cm a šířky kolem 1 m. Patří do série nostalgických hybridů od šlechtitele Tantau. Kvete množstvím plných krémově bílých květů s jemným růžovým nádechem a příjemnou jemnou vůní. Listy si zachovávají zdravou lesklou tmavě zelenou barvu.
Pěstování: Růže je ušlechtilá kvetoucí rostlina, která vyžaduje slunné stanoviště a půdu bohatou na živiny a vápník. Pravidelným okopáváním zvýšíme podíl vzduchu v půdě, čímž výrazně podpoříme vitalitu a zdravotní stav rostliny. Na množství květů a délku kvetení má velký vliv řez. Základem je jarní řez, který provádíme na začátku rašení. Během kvetení je velmi důležité odstraňovat odkvetlé květy. Je dobře odolná vůči chorobám.
Pěstování: Růže je ušlechtilá kvetoucí rostlina, která vyžaduje slunné stanoviště a půdu bohatou na živiny a vápník. Pravidelným okopáváním zvýšíme podíl vzduchu v půdě, čímž výrazně podpoříme vitalitu a zdravotní stav rostliny. Na množství květů a délku kvetení má velký vliv řez. Základem je jarní řez, který provádíme na začátku rašení. Během kvetení je velmi důležité odstraňovat odkvetlé květy. Je dobře odolná vůči chorobám.
Doporučujeme dokoupit
Naposledy viděno
