Růže pnoucí ´OZEANA®´ ***** Tantau, kont. 2 l
Voňavá popínavá růže s plnými květy cukrkandlově růžové barvy.
Růže pnoucí ´OZEANA®´ ***** Tantau, kont. 2 l
Voňavá popínavá růže s plnými květy cukrkandlově růžové barvy.
Parametry a vlastnosti
| Prodejní velikost | 15-20 cm |
|---|---|
| Šířka | 1-2 m |
| Výška | 2-3 m |
| Botanický název | Rosa hybrida ´Ozeana´ |
| Půda | propustná, humózní |
| Počet kůsu na m2 | 3-4 ks |
| Stanoviště | slunečné |
| Doba kvetení | VI - X |
| Intenzita růstu | střední |
| Barva květu | růžová |
| Dostupnost | skladem |
| Kontejner | 2 l |
Popis
Charakteristika: Popínavá růže 'Ozeana' se vyznačuje úchvatnými velkými květy růžové barvy a s každým závanem jemného vánku kolem sebe intenzivně šíří sladkou vůni s orientálním nádechem. Tato růže patří mezi novější kultivary, byla vyšlechtěna v roce 2017. Vytváří silný keř, který vytváří výhony do výšky až 3 m. Uplatňuje se také jako solitérní keř, může se vysazovat i ve skupinách.
Pěstování: Pnoucí růže pro své bohaté kvetení vyžaduje slunné stanoviště, chráněné pro silným větrem. Vyžadují propustnou, hlinitou a výživnou půdu, kterou můžeme vylepšit organickým nebo minerálním hnojivem. Vysazujeme je v blízkosti opory, kterou může být stěna, konstrukce nebo pergola ve vzdálenosti přibližně 10 cm. Abychom zajistili bohaté kvetení, dbáme na pravidelnou zálivku a pravidelný řez.
Pěstování: Pnoucí růže pro své bohaté kvetení vyžaduje slunné stanoviště, chráněné pro silným větrem. Vyžadují propustnou, hlinitou a výživnou půdu, kterou můžeme vylepšit organickým nebo minerálním hnojivem. Vysazujeme je v blízkosti opory, kterou může být stěna, konstrukce nebo pergola ve vzdálenosti přibližně 10 cm. Abychom zajistili bohaté kvetení, dbáme na pravidelnou zálivku a pravidelný řez.
Doporučujeme dokoupit
Naposledy viděno
