Růže vícekvětá ´LIONS-ROSE®´ ** ADR, Kordes 2002, kont. 2 l
Vícekvětá elegantní "Lví růže" s velkými krémově bílými květy jemné vůně.
Růže vícekvětá ´LIONS-ROSE®´ ** ADR, Kordes 2002, kont. 2 l
Vícekvětá elegantní "Lví růže" s velkými krémově bílými květy jemné vůně.
Parametry a vlastnosti
| Výška | 0,7 m |
|---|---|
| Botanický název | Rosa floribunda ´Lions-Rose´ |
| Půda | propustná, humózní |
| Počet kůsu na m2 | 4 ks |
| Stanoviště | slunečné |
| Doba kvetení | VI - XI |
| Intenzita růstu | střední |
| Barva květu | krémovo bíla |
| Dostupnost | skladem |
| Mrazuvzdornost | -27°C |
| Kontejner | 2 l |
| Šířka | 0,5 m |
Popis
Charakteristika: Kultivar 'LIONS-ROSE®' je mnohokvětá, nostalgická růže krémově bílé barvy. Elegantní vzhled doplňuje příjemná, jemná vůně. Květiny ve velikosti 8 cm příjemně kontrastují s tmavě zelenými, lesklými listy. Roste do výšky 0,7 m a šířky 0,5 m. Je vysoce odolná vůči chorobám a mrazu. Vyšlechtěná byla v roce 2002.
Pěstování: Růže je ušlechtilá kvetoucí rostlina, která vyžaduje slunné stanoviště a půdu bohatou na živiny a vápník. Pravidelným okopáváním zvýšíme podíl vzduchu v půdě, čímž výrazně podpoříme vitalitu a zdravotní stav rostliny. Na množství květů a délku kvetení má velký vliv řez. Základem je jarní řez, který provádíme na začátku rašení. Během kvetení je velmi důležité odstraňovat odkvetlé květy. Je dobře odolná vůči chorobám.
Pěstování: Růže je ušlechtilá kvetoucí rostlina, která vyžaduje slunné stanoviště a půdu bohatou na živiny a vápník. Pravidelným okopáváním zvýšíme podíl vzduchu v půdě, čímž výrazně podpoříme vitalitu a zdravotní stav rostliny. Na množství květů a délku kvetení má velký vliv řez. Základem je jarní řez, který provádíme na začátku rašení. Během kvetení je velmi důležité odstraňovat odkvetlé květy. Je dobře odolná vůči chorobám.
Doporučujeme dokoupit
Naposledy viděno
