Semena - ŠPENÁT SETÝ ´MATADOR´

Výprodej Zľava 49%

Odrůda špenátu vhodná na vysévání během celého roku.

 
Botanický název:
Spinacia oleracea
Obj. číslo:
11355
Dostupnost
skladem
 
Ušetříte:
49% = 30 Kč
Cena s DPH:
69 Kč 35 Kč
Cena bez DPH:
60 Kč 30 Kč
-+

Semena - ŠPENÁT SETÝ ´MATADOR´

Odrůda špenátu vhodná na vysévání během celého roku.

Parametry a vlastnosti

Stanovištěsluneční
Půdastředne těžší až lehká
Intenzita růsturychle rostoucí
Použitípříma spotřeba, kuchyň

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Špenát setý 'MATADOR' je rychle rostoucí špenát na jarní a podzimní pěstování. Odrůda je velmi produktivní a odolná vůči chladu, díky čemuž si můžete vychutnat špenát iv nejchladnějších měsících roku. Vytváří středně velké rostliny se sytě zelenými středně velkými a nepravidelně bublinatými listy. Listy mají silnou a bohatou chuť, pro kterou je perfektní do zapékacích mís, vaření, dušení, ale i jako přílohová zelenina. Zelené listy špenátu se mohou pochlubit bezkonkurenčním synergickým doplňkem vitamínů, minerálů, flavonoidů a karotenoidů, které při této kombinaci chrání zrak.
Pěstování: Zasievajte v mělkých jamkách na chráněném místě, ve stínu. Přetrháním špenát můžeme prosadit a vytvořit další řádky. Semena nejlépe klíčí, pokud jsou namočené ve vodě před výsadbou. Při nízkých teplotách půdy se rychlosti klíčení výrazně snižují. Zasejte osivo šest týdnů od posledních mrazů nebo jakmile můžete pracovat s půdou.

Poslední zobrazené produkty

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.