Třapatka nachová ´RAINBOW MARCELLA®´ kont. 0,5 l
Dvoubarevná třapatka s oranžovo-růžovými květy, vhodná do klasické i moderní zahrady.
Třapatka nachová ´RAINBOW MARCELLA®´ kont. 0,5 l
Dvoubarevná třapatka s oranžovo-růžovými květy, vhodná do klasické i moderní zahrady.
Parametry a vlastnosti
| Botanický název | Echinacea ´Rainbow Marcella´ |
|---|---|
| Půda | mírne vlhká, propustná |
| Počet kůsu na m2 | 5-7 ks |
| Stanoviště | slunečné, polostín |
| Použití | kvetoucí trvalkové záhony |
| Doba kvetení | VII - IX |
| Intenzita růstu | rychle rostoucí |
| Barva květu | oranžovo-růžová |
| Výška v květe | 50-70 cm |
| Výška v liste | 40-50 cm |
| Dostupnost | skladem |
| Mrazuvzdornost | -34°C |
| Kontejner | 0,5 l |
Popis
Charakteristika: Třapatka ´RAINBOW MARCELLA®´ už na první pohled zaujme velkými dvoubarevnými květy na pevných stoncích. Okvětní lístky jsou oranžové, směrem do středu květu se postupně zbarvují do růžových odstínů. Střed zdobí červenohnědé očko. Listy jsou kopinaté, tmavě zelené barvy. Dorůstá do výšky 50-70 cm. Odrůda ´RAINBOW MARCELLA®´ se vyznačuje kompaktním vzrůstem a hustým rozvětvením a svou barvou a vůni přiláká do záhonu množství motýlů a včel.
Pestovanie: Třapatka patří mezi nenáročné trvalky. Dokáže růst i v méně výživné půdě a je tolerantní vůči suchu a vlhku. Nejlepším stanovištěm je sluneční nebo polostinné místo. Je to oblíbená trvalka, která se často uplatňuje v smíšených kvetoucích záhonech.
Pestovanie: Třapatka patří mezi nenáročné trvalky. Dokáže růst i v méně výživné půdě a je tolerantní vůči suchu a vlhku. Nejlepším stanovištěm je sluneční nebo polostinné místo. Je to oblíbená trvalka, která se často uplatňuje v smíšených kvetoucích záhonech.
Doporučujeme dokoupit
Naposledy viděno
