Třapatka nachová ´VIRGIN®´, kont. 0,5 l
TOP NOVINKA! Sněhově bílá elegantní třapatka s kontrastním hnědozeleným středem.
Třapatka nachová ´VIRGIN®´, kont. 0,5 l
TOP NOVINKA! Sněhově bílá elegantní třapatka s kontrastním hnědozeleným středem.
Parametry a vlastnosti
| Botanický název | Echinacea ´Virgin´ |
|---|---|
| Půda | mírné vlhká, propustná |
| Stanoviště | sluneční, polostín |
| Použití | kvetoucí trvalkové záhony |
| Doba kvetení | VII - IX |
| Barva květu | bílá |
| Výška v květe | 50-60 cm |
| Výška v liste | 30-40 cm |
| Dostupnost | skladem |
| Mrazuvzdornost | -34°C |
| Kontejner | 0,5 l |
Popis
Charakteristika: Třapatka 'VIRGIN®' má elegantní květy složené ze sněhově bílých lupenů a vypouklého středu v hnědých a zelených odstínech. Květiny svým dokonalým tvarem, kompaktním růstem a zářivou bílou barvou prosvětlí trvalkové záhony. Je vynikající trvalkou na řezání do letních kytic. Květiny rostou na pevných stoncích a mají dlouhou trvanlivost. Roste do výšky přibližně 60 cm.
Pěstování: Třapatka nebo echinacea patří mezi nenáročné trvalky. Dokáže růst i v méně výživné půdě a je tolerantní vůči suchu a vlhku. Nejlepším stanovištěm je sluneční nebo polostinné místo.
Pěstování: Třapatka nebo echinacea patří mezi nenáročné trvalky. Dokáže růst i v méně výživné půdě a je tolerantní vůči suchu a vlhku. Nejlepším stanovištěm je sluneční nebo polostinné místo.
Doporučujeme dokoupit
Naposledy viděno
