- Úvod
- >>
- Okrasné keře
- >>
- Trojpuk něžný ´NIKKO´ 20-30 cm, kont. 1,4 l
Trojpuk něžný ´NIKKO´ 20-30 cm, kont. 1,4 l
Trojpuk něžný ´NIKKO´ 20-30 cm, kont. 1,4 l
Parametry a vlastnosti
| Výška | 0,5 - 1 m |
|---|---|
| Botanický název | Deutzia gracilis ´Nikko´ |
| Půda | propustná, vlhká |
| Stanoviště | slunce, polostín |
| Doba kvetení | V-VI |
| Barva květu | bílá |
| Dostupnost | skladem |
| Mrazuvzdornost | -29°C |
| Kontejner | 1,4 l |
| Prodejní velikost | 20-30 cm |
| Šířka | 0,5 - 1 m |
Popis
Pěstování: Na půdu a hnojení není náročný. Nejlepší mu vyhovuje slunečné nebo polostinné stanovisko. Je mrazuvzdorný do -29 °C. Roste pomalu a nevyžaduje řez. Pokud však chceme tvar rostliny řezem upravit, stříháme ho po odkvětu květů.
Doporučujeme dokoupit
Recenzie Trojpuk něžný ´NIKKO´ 20-30 cm, kont. 1,4 l
1 recenze uživatelů
1x
0x
0x
0x
0x
-
4.5.2026
Přišel mi nádherný keřík, jsem tedy spokojená s tím, že dorazil v nádherném stavu.
Bohužel i přes veškerou mojí snahu, aby nezmrzl, tak se stalo a všechny tři se teď snažím vypiplat zpět do své krásy. Zatím ho naštěstí vypadá, že když vydržím, tak se opět dočkám krásného keříku.
