- Úvod
- >>
- Půdokryvné rostliny, náhrada trávníku
- >>
- Trvalky
- >>
- Na slunce
- >>
- Devaterník hybridní ´SUPREME´ kont. 1 l
Devaterník hybridní ´SUPREME´ kont. 1 l
Okouzlující devaterník s množstvím tmavě červených květů se žlutým středem.
Devaterník hybridní ´SUPREME´ kont. 1 l
Okouzlující devaterník s množstvím tmavě červených květů se žlutým středem.
Parametry a vlastnosti
| Botanický název | Helianthemum hybride ´Supreme´ |
|---|---|
| Půda | vzdušná, propustní |
| Stanoviště | sluneční |
| Použití | trvalkové záhony |
| Doba kvetení | VI-VIII |
| Intenzita růstu | rychle rostoucí |
| Barva květu | červená |
| Výška v květe | 15 cm |
| Výška v liste | 10 cm |
| Dostupnost | skladem |
| Mrazuvzdornost | -28°C |
| Kontejner | 1 l |
| Vzdálenost mezi rostlinami | 30 cm |
Popis
Charakteristika: Devaterník hybridní ´Supreme´ je nízká trvalka až polokeř ze skalních stepí a alpínských luk, který s oblibou využívá na výsadbu do skalky a na sušší místa v zahradě. Listy jsou šedozelené až zelené. Kvete od června do srpna výraznými nachovými květy se žlutým středem.
Pěstování: Devaterník je vhodný na výsadbu do skalek, svahů a záhonů. Vyžaduje slunné stanoviště a sušší, běžnou zahradnickou půdu. Devaterníky se navzájem výborně kombinují a vytvářejí nádherné koberce plné barev.
Pěstování: Devaterník je vhodný na výsadbu do skalek, svahů a záhonů. Vyžaduje slunné stanoviště a sušší, běžnou zahradnickou půdu. Devaterníky se navzájem výborně kombinují a vytvářejí nádherné koberce plné barev.
Doporučujeme dokoupit
Naposledy viděno
