Sasanka ´MONTE ROSE´ kont. 1 l
Atraktivní vyšší sasanka s poloplnými květy světlé růžové barvy na dlouhých stoncích.
Novinka
Sasanka ´MONTE ROSE´ kont. 1 l
Atraktivní vyšší sasanka s poloplnými květy světlé růžové barvy na dlouhých stoncích.
Parametry a vlastnosti
| Botanický název | Anemone ´Mont Rose´ |
|---|---|
| Půda | hlinito-písčitá, vzdušná, mírná vlhká |
| Počet kůsu na m2 | 5 - 7 ks |
| Stanoviště | slunečné |
| Doba kvetení | VIII - X |
| Intenzita růstu | středná |
| Barva květu | růžová |
| Výška v květe | 80-100 cm |
| Výška v liste | 60 cm |
| Dostupnost | skladem |
| Mrazuvzdornost | - 23 °C |
| Kontejner | 1 l |
Popis
Charakteristika: Sasanka ´Mont Rose´ je vyšší kultivar, který během podzimu kvete světle růžovými květy. Úzké okvětní lupeny rostou ve dvou řadách nad sebou a efektně působí s výraznými žlutými tyčinkami uprostřed. Květy vyrůstají z rozvětvené růžice listů a jsou vhodné k řezu. Celkově dorůstá výšky 80-100 cm.
Pěstování: Sázíme ji do propustných, vlhkých a výživných půd. Mrazuvdorná je do -23 ° C. Mladší rostliny před mrazem doporučujeme přikrýt, jejich odolnost vůči mrazu není ještě tak vysoká.
Pěstování: Sázíme ji do propustných, vlhkých a výživných půd. Mrazuvdorná je do -23 ° C. Mladší rostliny před mrazem doporučujeme přikrýt, jejich odolnost vůči mrazu není ještě tak vysoká.
Doporučujeme dokoupit
Naposledy viděno
