Semena - PÓR ´BULGARIAN GIANT´

Výprodej Sleva 55%

Odrůda póru se silnými, vzpřímenými stopkami a zelenými listy.

 
Botanický název:
Allium porrum
Obj. číslo:
13692
Dostupnost
skladem
 
Ušetříte:
55% = 31 Kč
Cena s DPH:
65 Kč 29 Kč
Cena bez DPH:
57 Kč 25 Kč
-+

Semena - PÓR ´BULGARIAN GIANT´

Odrůda póru se silnými, vzpřímenými stopkami a zelenými listy.

Parametry a vlastnosti

Stanovištěsluneční
Půdahumózná
Intenzita růstustředne rychle

Charakteristika a pěstování

Charakteristika: Dlouhý tenký pórek s nejkvalitnějšími světlezelenými listy. Jemná podzimní odrůda, která je populární v Evropě a pochází z Bulharska. Má dlouhé vegetační období, 6 - 9 měsíců. Během chladnějších měsíců dobře uskladňuje v zemi.

Pórek má mnoho výživných látek pro lidský organismus. Obsahuje vitamíny A, B, C, E, K, sodík, hořčík, vápník, draslík. Je ideální na užívání při léčbě chudokrevnosti, podpoře trávení. Pročišťuje organismus, snižuje tlak a cholesterol.

Pěstování: Vyséváme v jarních měsících. Pórek ve velikosti tužky a po ukončení největších mrazů vysazujeme do zahrad. Pórek vyžaduje hluboko obdělanou a výživnou půdu. V zimních měsících dbáme na umístění co nejblíže vedle sebe. Rozměry balení: 12,7x8,7x0,05 cm Hmotnost balení: cca 2 g

Foto

Nejdůležitější novinky přímo na váš email

Ziskejte zajímavé informace vždy mezi prvními

Vaše osobní údaje (email) budeme zpracovávat pouze za tímto účelem v souladu s platnou legislativou a zásadami ochrany osobních údajů. Souhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, který vám zašleme na váš email. Souhlas můžete kdykoliv odvolat písemně, emailem nebo kliknutím na odkaz z kteréhokoliv informačního emailu.