Zvonek broskvolistý ´GRANDIFLORA ALBA´ kont. 0,5 l
Bohatě kvetoucí odrůda s miskovitě otevřenými většími květy bílé barvy.
Novinka
Zvonek broskvolistý ´GRANDIFLORA ALBA´ kont. 0,5 l
Bohatě kvetoucí odrůda s miskovitě otevřenými většími květy bílé barvy.
Parametry a vlastnosti
| Botanický název | Campanula persucufikua |
|---|---|
| Půda | sušší, propustná |
| Stanoviště | slunečné,polostín |
| Použití | smíšené trvalkové záhony |
| Doba kvetení | VI - VIII |
| Intenzita růstu | střední |
| Barva květu | bílá |
| Výška v květe | 60 - 70 cm |
| Dostupnost | skladem |
| Mrazuvzdornost | -34°C |
| Kontejner | 0,5 l |
| Vzdálenost mezi rostlinami | 25 - 30cm |
Popis
Charakteristika: Zvonek broskvolistý ´Grandifolia Alba´ kvete množstvím velkých, miskovitě otevřených květů sněhově bílé barvy. Listy jsou tmavě zelené, lesklé, kopinatého tvaru a rostou v přízemní růžici. Odrůda je mimořádně vhodná na výsadbu spolu se sedmikráskami, travinami nebo s pivoňkami. Květy jsou vhodné k řezu.
Pěstování: Vyžaduje sušší propustnou půdu a slunné stanoviště a je tolerantní vůči přechodnému suchu. Období kvetení prodloužíme odstraněním odkvetlých květů. Může se pěstovat i v květináčích na balkonech a terasách.
Pěstování: Vyžaduje sušší propustnou půdu a slunné stanoviště a je tolerantní vůči přechodnému suchu. Období kvetení prodloužíme odstraněním odkvetlých květů. Může se pěstovat i v květináčích na balkonech a terasách.
Doporučujeme dokoupit
Naposledy viděno
