- Úvod
- >>
- Půdokryvné rostliny, náhrada trávníku
- >>
- Trvalky
- >>
- Na slunce
- >>
- Devaterník ´FIRE DRAGON´ kont. 1 l
Devaterník ´FIRE DRAGON´ kont. 1 l
Nádherný devaterník se zářivými oranžovo červenými květy a šedo zelenými listy.
Devaterník ´FIRE DRAGON´ kont. 1 l
Nádherný devaterník se zářivými oranžovo červenými květy a šedo zelenými listy.
Parametry a vlastnosti
| Botanický název | Helianthemum hybrida ´Fire Dragon´ |
|---|---|
| Půda | vzdušní, propustná |
| Stanoviště | sluneční |
| Použití | trvalkové koberce |
| Doba kvetení | VI - VIII |
| Intenzita růstu | rychle rostoucí |
| Barva květu | oranžovo červená |
| Výška v květe | 20 cm |
| Výška v liste | 15 cm |
| Dostupnost | skladem |
| Mrazuvzdornost | -28°C |
| Kontejner | 1 l |
Popis
Charakteristika: Devaterník hybridní ´Fire Dragon´ je půdopokryvná, stálezelená trvalka. Má úzké šedo zelené listy. Stonky jsou velmi tvrdé až dřevnaté. Kvete oranžovo červenými květy se žlutým středem. Je mrazuvzdorný do -28 ° C. Roste do výšky přibližně 15-20 cm.
Pěstování: Devaterník vyžadují dobře propustnou až kamenitou půdu a plné slunce. V přírodě často rostou na vápencových skalách. Jsou to velmi oblíbené skalničky, které kvetou od června až do srpna. Vytvářejí zelené koberce s množstvím květů. Devaterník se navzájem výborně kombinují, vytvářejí nádherné koberce plné barev.
Pěstování: Devaterník vyžadují dobře propustnou až kamenitou půdu a plné slunce. V přírodě často rostou na vápencových skalách. Jsou to velmi oblíbené skalničky, které kvetou od června až do srpna. Vytvářejí zelené koberce s množstvím květů. Devaterník se navzájem výborně kombinují, vytvářejí nádherné koberce plné barev.
Doporučujeme dokoupit
Naposledy viděno
